Volejte mi na číslo +420 603 768 900 | tomas@simplyhome.cz
Tomáš Kuňák

Pomohu Vám zorientovat
se na realitním a hypotečním trhu.

Od roku 2006 prodávám a pronajímám klientům jejich nemovitosti. Nabízím nejlepší možnosti financování bydlení a poskytuji poradenství při investování do nemovitostí i následnou správu portfolia pro jeho maximální výnos. Věřím, že i pro Vás bude má práce přínosem.

Tomáš Kuňák realitní a hypoteční makléř

Řekli o mně

Dobrý den, pane Kuňáku,

ještě jednou bych Vám tímto chtěl poděkovat za bezproblémovou spolupráci při prodeji našeho bytu. Váš servis byl výborný a oceňuji Váš přístup při komunikaci s bankou a řešení naší situace s doplacením úvěru. Určitě máte moji důvěřu do budoucna a samozřejmě i mé doporučení.

S pozdravem

Petr Havlíček ( prodej byt Praha 6 )Dobrý den, pane Kuňák,

chtěli bychom Vám poděkovat za kvalitní a rychlé služby. Včera jsme s manželem převzali náš vlastní byt. S Vaší prací jsme velmi spokojeni!

 

Karolína a Jaroslav Žourovi ( vyřízení hypotéky )
Dobrý den, pane Kuňáku, peníze jsou v pořádku na našich účtech. Děkujeme za rychlé jednání a seriózní přístup. Přejeme hodně úspěchů v další práci. 

Tomáš a Natálie Nováčkovi ( prodej bytu Praha 2 )S prací a přístupem pana Tomáše jsem byla velmi spokojena. Jako klient jsem neměla na jedné straně pocit, že jsem k něčemu nucena a na druhé straně mi nevznikal pocit nezájmu. Následný servis s vyřízením úvěru na byt, který jsem obratem kupovala byl jen třešničkou na dortu. Ještě jednou díky mockrát.

Jana Součková ( prodej bytu Praha 3 a vyřízení hypotéky )S panem Kuňákem spolupracujeme již 6 rokem na bázi i poradentství při nákupu komerčních nemovitostí a jejich následném pronájmu a správě v jeho režii. Jeho servis proto velmi rád doporučuji.

Sergii Skachek ( nákup a správa komerčních nemovitostí )Dobrý den Tomáši,

ještě jednou Vám chci poděkovat za Vaši pomoc při refinancování mého hypotečního úvěru. Ještě dnes se pozastavuji nad přístupem mojí banky a její nabídky, ale Vámi vyjednaná sleva na nové období je dostatečný motiv pro mé setrvání. Děkuji a zase za 3 roky :)

Stanislav Krátký ( refinancování hypotéky )Dobrý den Tomáši,

děkuji Vám za skvělý a profesionální servis při prodeji našeho bytu a vyřízení hypotéky na dofinancování koupě nového. Určitě se na Vás v oblasti bydlení a financování opět obrátím a rád Vás budu doporučovat přátelům.

Krásný den

Vladimír Němec ( prodej bytu Praha 2 a vyřízení hypotéky )Hi Tomas,

once again many thanks for your help with my relocation to Prague, everything was perfect !! :)

Best regards

Peter O´neill ( vyhledání dlouhodobého pronájmu bytu Praha 2 a zajištění relokačního servisu )