Volejte mi na číslo +420 603 768 900 | tomas@simplyhome.cz
Tomáš Kuňák

Pomohu Vám zorientovat
se na realitním a hypotečním trhu.

Od roku 2006 prodávám a pronajímám klientům jejich nemovitosti. Nabízím nejlepší možnosti financování bydlení a poskytuji poradenství při investování do nemovitostí i následnou správu portfolia pro jeho maximální výnos. Věřím, že i pro Vás bude má práce přínosem.

Tomáš Kuňák realitní a hypoteční makléř

O mně

Zdravím Vás milý návštěvníci. V oblasti obchodu s nemovitostmi a jejich financováním se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako realitní makléř začal působit v největší realitní agentuře Zvonek ve Zlínském kraji, konkrétně přímo ve Zlíně, odkud také pocházím. Během této činnosti jsem se stal frančízovým partnerem v dnešní době již největšího hypotečního brokera v ČR - společnosti Gepard finance a začal jsem pro své klienty a rovněž klienty mých kolegů zajišťovat financování při koupi nemovitostí.

Na konci roku 2008, ale přišla příležitost, která se tzv. neodmítá. Tou byla nabídka spojit moje síly s velkou realitní kanceláří v Praze jako makléř a pod záštitou Gepard finance převzít také jejich klientské hypoteční centrum jako team leader hypotečních poradců. A tak sem se přestěhoval do Prahy. První dva roky šlo vše jako po másle, ale s odstupem času se začaly ukazovat nešvary téměř každé velké realitní kanceláře, jako je velká fluktuace makléřů, neodbornost a velmi špatná komunikace s klienty.

Tyto nešvary pro mě byly impulsem vydat se vlastní cestou a začít dělat věci po svém. Nejdříve jsem působil jako nezávislý realitní makléř, ale po cca roce se ke mně přidal můj bratr a k němu následně kolegyně. Takto vznikla značka simplyHOME.cz. Nějakou dobu jsme působili pouze jako sdružení osob pod obchodní značkou, ale v roce 2014 jsme po 3 letech založili simply home.cz s.r.o., kde vystupuji jako jednatel, team leader a samozřejmě realitní a hypoteční poradce dodnes. 
Pokud máte záměr prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, hledáte nemovitost nebo jen potřebujete poradit, případně si nevíte rady s hypotékou, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Velmi rád Vám budu nápomocen.


​Tomáš Kuňák, realitní a hypoteční makléř