Volejte mi na číslo +420 603 768 900 | tomas@simplyhome.cz
Tomáš Kuňák

Pomohu Vám zorientovat
se na realitním a hypotečním trhu.

Od roku 2006 prodávám a pronajímám klientům jejich nemovitosti. Nabízím nejlepší možnosti financování bydlení a poskytuji poradenství při investování do nemovitostí i následnou správu portfolia pro jeho maximální výnos. Věřím, že i pro Vás bude má práce přínosem.

Tomáš Kuňák realitní a hypoteční makléř

Proces pronájmu

1. Schůzka

Na první schůzce se vzájemně poznáme. Vysvětlím Vám celý průběh pronájmu krok po kroku a domluvíme se na podmínkách spolupráce. Pokud budete souhlasit stanovíme si marketingový plán pronájmu a možnosti prezentace na lokální úrovni.


2. Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Co je psáno, to je dáno a proto běžně s klienty podepisuji zprostředkovatelskou smlouvu jejíž vzor Vám dopředu zašlu.


3. Marketing a inzerce

Pronájem nemovitosti už není jen o tom zadat inzerát a čekat až zavolá kupec. Velkou roli hraje především kvalitní prezentace. Základem je příprava nemovitosti před pronájmem a kvalitní fotografie.

Přibližně 80% všech poptávek po nemovitostech přichází prostřednictvím vyhledávání po internetu, a proto je důležité mít jistotu, že Vaše nemovitost je nabízena na realitních portálech, které se řadí mezi nejlepší a nejnavštěvovanější v České republice.

Sreality.cz, Reality.cz, Reality.idnes.cz, Praguerealestate.cz, Prazskereality.cz, Realitymix.cz, Ceskereality.cz, Expats.cz, Realitycechy.cz

Dlouhodobě také buduji databázi zájemců o koupi či pronájem nemovitosti, s jejíž pomocí k sobě přiřazuji nabízené nemovitosti s konkrétními požadavky klientů. Svým klientům pravidelně zasílám aktualizované nabídky a realitní zprávy.

Pro lokální reklamu mám připraveny estetické varianty plachty nebo okenního banneru.

A protože jsem nezaspal dobu, jako další marketingový kanál používám sociální sítě a PPC kampaně na google adwords nebo skliku s nekonečným potenciálem, protože Vám nabízí možnost zacílit reklamu velmi kvalitně například podle regionu, věku, pohlaví atd.


4. Prohlídky

Před prohlídkou se vždy snažím zjistit, co klienti hledají a jaké jsou jejich finanční možnosti, abychom věděli jestli Vaše nemovitost bude vyhovovat jejich požadavkům a možnostem. Pro Vás samozřejmě zjišťuji informace o zájemci a ideálně jeho reference.


5. Rezervace

Prohlídku máme za sebou a klient projevil svůj zájem. V tomto případě řešíme rezervační smlouvu a podle možností časových si stanovíme termín do kdy by se měla podepsat Nájemní smlouva.


6. Příprava smluv

K dispozici máme smlouvy od našeho advokáta nebo můžeme použít Vaše vlastní. V tomto případě jen doporučujeme kontrolu naším advokátem, aby splňovali podmínky nového občanského zákoníku.
Po odsouhlasení se Nájemní smlouvy mohou podepsat.


7. Předání nemovitosti

Na osobní schůzce se sejdeme s nájemníkem, předáme si veškeré klíče a převedeme měřiče energií.