Volejte mi na číslo +420 603 768 900 | tomas@simplyhome.cz
Tomáš Kuňák

Pomohu Vám zorientovat
se na realitním a hypotečním trhu.

Od roku 2006 prodávám a pronajímám klientům jejich nemovitosti. Nabízím nejlepší možnosti financování bydlení a poskytuji poradenství při investování do nemovitostí i následnou správu portfolia pro jeho maximální výnos. Věřím, že i pro Vás bude má práce přínosem.

Tomáš Kuňák realitní a hypoteční makléř

Marketing

Kvalitní marketing je jedním ze základních pilířů při prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Vaše nemovitost vždy vyžaduje individuální přístup a marketingový plán.


Internet:

Přibližně 80% všech poptávek po nemovitostech přichází prostřednictvím vyhledávání po internetu, a proto je důležité mít jistotu, že vaše nemovitost je nabízena na realitních portálech, které se řadí mezi nejlepší a nejnavštěvovanější v České republice.

Sreality.cz, Reality.cz, Reality.idnes.cz, Praguerealestate.cz, Prazskereality.cz, Realcity.cz, Hyperreality.cz, Hyperinzerce.cz, Realitymix.cz, 
Ceskereality.cz, Netrealit.cz, Viareality.cz, Expats.cz

Poslední roky následuji trendy moderního marketingu a proto Vaše nemovitost má vždy moji podporu na sociálních sítí ( Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube a Linkedin ), v PPC kampaních, které přesně cílím na potentcionální kupující i nájemníky.


Direct marketing:

Dlouhodobě buduji databázi zájemců o koupi či pronájem nemovitosti, s jejíž pomocí k sobě přiřazuji nabízené nemovitosti s konkrétními požadavky klientů. Svým klientům pravidelně zasílám aktualizované nabídky a realitní zprávy.


Tisk:

Měsíčně inzeruji v realitních magazínech :

  • Real city
  • Reality Grand


Venkovní a POS marketing:

Reklamní plachty nebo okenní bannery jsou nejúčinější formou reklamy především z lokálního pohledu.

.