Volejte mi na číslo +420 603 768 900 | tomas@simplyhome.cz
Tomáš Kuňák

Pomohu Vám zorientovat
se na realitním a hypotečním trhu.

Od roku 2006 prodávám a pronajímám klientům jejich nemovitosti. Nabízím nejlepší možnosti financování bydlení a poskytuji poradenství při investování do nemovitostí i následnou správu portfolia pro jeho maximální výnos. Věřím, že i pro Vás bude má práce přínosem.

Tomáš Kuňák realitní a hypoteční makléř

Blog

Rezervační smlouva a její náležitosti

Rezervační smlouva a její náležitosti

Ve většině případů procesu prodeje nemovitosti, je rezervační smlouva podstatnou částí. Pro majitele znamená, že kupující má zájem o nemovitost, pro kupujícího, že majitel souhlasí s navrženými podmínkami. Co by ale měla rezervační smlou...

Na co si dát pozor při koupi nemovitosti ?

Na co si dát pozor při koupi nemovitosti ?

Nákup nemovitosti je pro většinu lidí celoživotní investicí, a proto je potřeba volit velkou pečlivost při jejím výběru. Nemovitost při letmém pohledu může vypadat v pořádku, ale až důkladná a odborná kontrola odhalí vážnější nedostatky...

Daň z nemovitých věcí

Daň z nemovitých věcí

Daň z nemovitých věcí je jedna z majetkových daní. Touto daní je každoročně zdaňováno vlastnictví nemovitosti. Kdo ji má povinnost platit, dokdy podat daňové přiznání, kam a jak daň vypočítat ?

Jak prodat nemovitost

Jak prodat nemovitost

Prodej nemovitosti je pro každého vlastníka důležitým rozhodnutím, proto není radno celý proces prodeje podcenit. Na co nezapomenou a čeho se úplně vyvarovat ? Pojďme se na proces prodej podívat z blízka.

Jak si vybrat realitní kancelář

Jak si vybrat realitní kancelář

Pokud se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu prodat Vaši nemovitost, máte pouze dvě možnosti. Prodat ji svépomocí nebo se můžete obrátit na realitní kancelář a nechat prodej odborníkovi. Ale podle čeho si ji vybrat ?

Nejčastější chyby při vyřízení hypotéky

Nejčastější chyby při vyřízení hypotéky

Vyhlédli jste si zrovna byt nebo domeček, který se Vám líbí a uvažujete o jeho financování hypotékou a rozmýšlíte se, že na něj složíte rezervaci ? Potom si přečtěte chyby, kterých se klienti nejčastěji dopouštějí.

Energetické štítky

Energetické štítky

V dnešní době stejně jako sledujeme energetickou třídu spotřebičů,sledujeme také energetickou třídu budov.Budovy jsou velkou zátěží pro životní prostředí. Od roku 2013 jsou při prodeji nemovitostí energetické štítky nutností.